• Monaco

ТОП-5 книг, які надихають і мотивують

Часто нам здається, що ми занадто зайняті, щоб читати книги. Особливо зараз, в епоху інтернету, коли всю необхідну інформацію можна знайти в мережі. На жаль, ця думка хибна. Книги залишаються найціннішим джерелом нових ідей і знань. Книги набагато змістовніші, ніж стрічка новин або замітка в популярному блозі.

У цьому матеріалі – ТОП-5 книг, які мотивують, надихають і відкривають цілий світ всередині й навколо. Навряд після їх прочитання ви моментально станете успішними й багатими, проте вони точно допоможуть повірити в себе та здійснити свої найзаповітніші мрії.
Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

Вiктор Франкл


Книга із максимально промовистою назвою. Входить у ТОП-10 літературних творів, які найбільше вплинули на життя людей по всьому світу, за версією Національної бібліотеки конгресу США. Обов’язкова до прочитання всім, хто цікавиться психологією, саморозвитком і мріє знайти відповідь на вічне запитання: в чому сенс нашого життя?

Віктор Франкл – психолог і філософ, який запропонував новий метод в екзистенціальному психоаналізі. Але перед цим – провів три роки свого життя в нацистських концентраційних таборах. Важко стримати подив, гортаючи сторінки біографії автора: Віктор не просто вижив після пережитого болю, жорстоких принижень й надлюдських страждань, але й зміг трансформувати свій досвід у видатну наукову працю, яка допомогла й продовжує допомагати тисячам людей по всій планеті.

Це книга про справжню стійкість і силу людського духу, а також про те, як кожному з нас віднайти свій особистий сенс життя.


Атлант розправив плечі

Айн Ренд


Справжній шедевр сучасної світової класики, на написання якого пішло 12 років. Щоб написати одну тільки промову головного героя письменниці знадобилося два роки. І з огляду на змістовність цього тексту – гадаємо, результат вартий витраченого часу.

Сюжет роману вигаданий, дії розгортаються у невизначений час на території Сполучених Штатів. Ця утопічна, таємнича й динамічна історія не залишить байдужим нікого. Вона спонукає замислитися й поглянути на все з іншого боку. Без жодних сумнівів, «Атлант» інтригує, надихає і мотивує рухатися далі.Брати Райти

Девід Маккалоу


Чи замислювалися ви коли-небудь, як люди навчилися літати? Як виникла ідея побудувати перший літак і яким він був? З чого все починалося?

Цю книгу варто прочитати всім як мінімум з двох причин. По-перше, вона описує один із найвидатніших моментів в історії людства. День, коли людина вперше здійснялася в небо, змінивши цим досягненням усю нашу подальшу історію. По-друге, ця книга знайомить нас із Уїлбуром і Орвіллом Райт. Два брати, дві унікальні особистості, наділені надзвичайними внутрішніми силами та вірою в себе, вони досягли неможливого. Все своє життя вони мріяли полетіти, і пройшовши через сотні помилок і невдач, все ж таки здійснили свою мрію.

Як їм це вдалося? Можливо, відповідь ховається на сторінках цієї книги…


Уламки неба або справжня історія “The Beatles”

Юлій Буркін, Костянтин Фадєєв.


Якщо брати Райти навчили світ літати, то «Бітлз» навчили нас рок-н-ролу. Вони назавжди залишили слід в історії, проіснувавши не більше десяти років. Вони наполягали на своєму, незважаючи на супротив і невіру – рідних, близьких, суспільства й усього світу, вони все одно продовжували. І одного разу… прокинулися знаменитими.

В «Уламках неба» гармонійно все. Тут вдало поєднуються художній вимисел авторів із достовірними біографічними фактами, утворюючи цілісний, цікавий і легкий для сприйняття твір. Ми не знаємо, в чому феномен «Бітлз», але точно знаємо: буде весело, часом містично, а іноді смертельно небезпечно.

Ні, це не нудна біографія для закоханих бітломанів. Це звичайна розповідь про життя майже звичайних підлітків, які здійснили революцію в музичному світі та посіли місце вічної й непохитної класики. Ця книга – джерело натхнення й позитивного настрою. Це чергове нагадування всім нам: неможливого не існує.


Сам в океані

Слава Курилов

13 грудня 1974 року. Ніч. З круїзного лайнера «Радянський Союз» у води Тихого океану стрибає чоловік. Висота стрибка – п'ятиповерховий будинок, і означає вона майже неминучу смерть. Але Слава не загинув, не втратив свідомість, більше того – він спритно впорався з потужними вирами поблизу гвинтів лайнера та відплив від корабля на безпечну відстань. Серед акул і гігантських хвиль, без їжі, питної води і сну, Слава провів в океані три ночі й два дні. На ньому були тільки плавки, маска й трубка. Він подолав майже сотню миль і вийшов на пляж філіппінського острова Сіаргао.

Цей стрибок не був втечею від «режиму». Це був стрибок до мрії, яку цей «режим» намагався знищити. Фантастична, вражаюча, та цілком реальна історія, яка говорить: ніколи не сумнівайся в своїх силах, і ти зможеш все. Історія, яка дає зрозуміти: наші можливості не обмежені, якщо в серці живе заповітна мрія.
517 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі