• Monaco

Як формулювати цілі, щоб досягати їх?

Хочете, щоб мрії здійснювалися? Перетворіть їх на конкретні цілі. Як правильно формулювати цілі, щоб досягати їх — читайте далі.


Є ціль – немає перешкод

Чому іноді здається, що наші мрії недосяжні? Тому що часто наше уявлення про бажане є занадто абстрактним. Постановка цілі та її правильне формулювання — ось шлях до Мріяльності,


Все починається з «Я»

Чого ви хочете насправді? Впевнені, що це саме ваше бажання, і воно не нав’язане кимось іншим? Якщо так, починайте формулювання цілі із себе, буквально зі слова: «Я».

«Я навчуся водити і придбаю авто» — якщо ви мрієте про власне авто, то це доволі чіткий план. Впевнені, він вам під силу.

«Мені подарують машину на день народження» — неправильне формулювання. Це наче перекладання відповідальності за досягнення чи недосягнення мрії. Ваші мрії — ваші дії. Ніхто не зробить цього за вас.


Конкретика на максимум


Можна просто «хотіти квартиру». А можна хотіти «власну 2-кімнатну в Києві, і бажано на правому березі». Іноді деталі відіграють дійсно важливу роль на шляху до Мріяльності.

Також у цілі має бути певна «ступінь досягнення», яку можна виміряти і яка стане підтвердженням, що ви зробили це. «Бути» багатим» і «Мати щорічний дохід не менше $500,000» — різні речі, погодьтеся.

Ледь не забули про дедлайни, навіть у мрій вони є. Оцініть, скільки часу вам може знадобитися, щоб придбати власне авто? «До 30 років у мене буде своя машина» — звучить куди більш мотивуюче, ніж абстрактне «Я хочу машину».


Будьте реалістами

Кажуть, неможливого не існує, але сильно відриватися від об’єктивної реальності не варто. Продовжуйте вірити в себе, старатися і робити все, що від ас залежить. Було б круто, звісно, мати чарівну паличку, але щось нам підказує, що таку мрію здійснити буде нелегко.

Сила оточення

В оточенні однодумців йти до цілі простіше. Підпишіться на тематичні канали, читайте блоги експертів і відомих особистостей, розширюйте знання. Чим більше «в темі», тим менше шансів відкласти свою мрію на потім.


Чотири табу

Намагайтеся уникати слів «завжди», «ніколи», «всі», «ніхто» та інших узагальнень. Тільки точність і лаконічність, пам'ятаєте?


Щодня по кроку

Ключове слово тут — «щодня». Бажаєте досягти результатів? Без регулярної практики нічого не вийде. Всі наші досягнення – це результат накопичення досвіду власних дій. Чим його більше, тим він краще, і тим ближче ви підходите до здійснення мрій.

111 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі