• Monaco

Інста-маски: топ-7 кращих та де їх шукати

Оновлено: 5 лист 2019 р.

Без чого неможливо уявити Instagram? Звичайно, що без stories! Це і альтернативний спосіб спілкування, і цілий простір для творчості й самовираження – маски доповненої реальності, яскраві фільтри та дивакуваті ефекти відкривають безліч можливостей для створення унікального візуального контенту.

У цій добірці розповідаємо про наші улюблені маски для stories, де їх шукати, а також на яких авторів варто підписатися. До речі, ви вже тестували маску від Monaco? Її можна знайти на сторінці @icecreammonaco.

#1. Fallen

Звільнити внутрішнього демона чи янгола (в залежності від настрою) можна, не вдаючись до магії та містичних практик. З маскою від @amberarcadia можна приміряти обидва образи.

#2. Colors

Мультиекспозиція – популярний сьогодні серед блогерів фототренд. Прийом полягає в накладанні різних зображень в одному кадрі. Добре, що з масками від @felipesalves3 можна просто насолоджуватися процесом і творчими експериментами, не переживаючи про змарновані кадри на плівці.

#3. Film frames

Ще один фільтр для прихильників ретро. Фото на Полароід, імітація відсканованої плівки та інші аналогові ефекти для ваших сторіс. Авторка фільтру – @nahir.esper, і в її портфоліо ми знайшли кілька інших, вартих вашої уваги.#4 Pure

Чиста невинність і краса – примірте маску від @whiteabysses та відчуйте це самі ;) Золоті блискітки в куточках очей, квіткові візерунки на обличчі… Природна краса беззаперечна, але з цією маскою ви відчуєте себе справжньою богинею інста-сторіс.

#5 Neon Lips

Неон – іще один ретро-тренд сучасності. Маска від @albestio накладає на зображення ефект приглушеного світла, тонує в темні загадкові кольори та додає губам яскравого неонового відтінку. Усе разом виглядає, наче якийсь космічний макіяж, і нагадує атмосферу фільмів, типу ‘Blade Runner’.

#6 It’s always you

«Світ навколо – це відображення наших думок». Маска від @davidoreilly, безумовно є цікавим прикладом сучасного діджитал-мистецтва на тему екзистенціалізму та сприйняття світу загалом.


Бібліотека масок постійно поповнюється. Тож, щоб бути в курсі найсвіжіших трендів та новинок від популярних авторів, радимо підписатися на такі акаунти:

@Grammarhelp – тут можна знайти безліч популярних фільтрів і масок. Сторінка постійно оновлюється, з’являються нові маски, тож слідкуйте за їхніми сторіс.

@Olgakhatkovskaya – милі звірята, казкові персонажі, доповнена реальність і ще багато-багато інших прикольних масок.

@geyzerrr – одна з най-найтоповіших дизайнерок. Впевнені, ви оціните.

@bma_japan – перший японський дизайнер інста-фільтрів. Анімалістичні маски, безліч фотоефектів, маски із доповненою реальністю та купа інших, виконаних у кращих традиціях японського божевілля.

@johwska – мабуть, найпопулярніша серед авторів масок і фільтрів. Упевнені, деякі з її робіт ви вже могли бачити у своїх друзів.

192 перегляд0 коментар