• Monaco

3 безкоштовних онлайн-курсів від провідних університетів світу


Навчання завжди було актуальним і необхідним, а останніми роками – навіть трендовим. Щоправда, воно часто відкладалося «на потім», адже було стільки інших важливих справ!

З виходом на карантин у багатьох з’явився додатковий вільний час, щоб вчитися й розвиватися. Зараз ми поступово починаємо повертатися до звичного життя, і може скластися враження, що знову не вистачатиме часу і зусиль «для себе», а будуть режим «дім-робота» і знову невиконані плани на рік.

Ми ж переконані, що зовнішні обставини не мають тебе обмежувати, адже навчатися ніколи не пізно. І завжди можна знайти бодай 30 хвилин на день, щоб дізнатися дещо цікаве й корисне 😉 Тому ми вирішили поділитися корисною добіркою безкоштовних онлайн-курсів від провідних університетів світу: 1. Безкоштовне навчання від Asian Development Bank – https://is.gd/1jSp7W 2. Безкоштовне навчання від Kong's College London – https://bitly.su/qSpLO 3. Безкоштовний курс «Штучний інтелект» від Microsoft – https://bitly.su/fdTD8OW 4. Безкоштовний курс від UNICEF – https://agora.unicef.org/ 5. Безкоштовний курс з підготовки до TOEFL – https://is.gd/0pFuLY 6. Онлайн-курси від MIT (США) – https://t.me/studyqa/3025 7. Онлайн-курс «Communication Strategies for a Virtual Age» від Торонтського університету – https://bitly.su/jwNsDdk6 8. Онлайн-курс «Введення у фінансовий облік» від Пенсильванського університету – https://bitly.su/Dp9Zgt 9. Онлайн-курс «Програмування для всіх (Python)» від Мічиганського університету – https://bitly.su/sVsAxQph 10. Онлайн-курси від British Counci – https://bitly.su/7aUYzc 11. Онлайн-курси від Monash University – https://is.gd/4uG5Zo 12. Онлайн-курси від Каліфорнійського університету – https://bitly.su/3XZ0i 13. Онлайн-курси від Стенфордського університету – https://bitly.su/2IPRo І не забувай ставити лайк та зберігати добірку за наші старання. 😉
110 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі