• Monaco

5 романів, які варто прочитати під час карантину за версією журналу Vogue!1. «Передчуття кінця», Джуліан Барнс Головний герой драми – 60-річний Tоні Уебстер, в руки якого потрапляє щоденник його загиблого приятеля, і Тоні починає розплутувати складних клубок зі спогадів, занурюючись в свої студентські роки.

2. «Час свінгу», Зеді Сміт Роман починається в 80-х і розповідає про дитинство головної героїні. У зрілому віці вона стане особистим помічником великий поп-зірки і об'їздить з нею весь світ, а потім потрапить в центр скандалу. Головна тема роману – це культурні війни: героїня не відчуває себе «своєю» ані в Лондоні, де виросла, ані на Ямайці, звідки її коріння.

3. «Бог дрібниць», Арундаті Рой Головні герої – близнюки Рахель і Еста: вони живуть у багатій індійської сім'ї, переживають особисті та сімейні драми, стикаються з жорстокістю світу і шукають себе в ньому.

4. «Маленьке життя», автор Ханья Янагіхара Це роман про життя чотирьох друзів – юриста Джуда, актора Віллема, художника Джей-Бі і архітектора Малькольма. Книга сфокусована на службі Джуда, травмах, які він пережив в юності, і тому, що заподіяна комусь жорсткість може зламати цю людину назавжди.

5. «Амадока», Софія Андрухович Книга охоплює кілька століть, але центральні події відбуваються в сучасності. Головний герой, понівечений до невпізнання в одній з гарячих точок на Сході України, дивом залишився живий. Важкі травми призвели до повної втрати пам'яті, але любов жінки, яка його знайшла, здатна творити дива.

Пишіть у коментарях, які книги ви вже встигли прочитати за час карантину.

65 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі