• Monaco

Лайк за морозиво ♥ Секрети зйомки та обробки фотографій.

Оновлено: 7 серп 2019 р.

Найсмачнішому морозиву Monaco — найкрутіші фото. Маємо кілька порад, з якими ваші знімки стануть ідеальними. Готові зірвати куш з лайків? Тоді поїхали.


ТРИ КИТИ ФОТОГРАФІЇ


ПЕРШИЙ КИТ: СВІТЛО

Без світла магії не буде. Важливо враховувати його природу, спектр, інтенсивність, направленість… Загалом, «чим більше світла, тим краще», — краще промальовуються деталі, кольори, виразнішим стає контраст і гра тіней.Вдень для зйомки буде достатньо природного освітлення. Головне — обирайте такий ракурс, щоб уникнути тіні від рук або смартфона.

Для зйомки в приміщенні або за умов недостатнього освітлення спробуйте підсвітити об’єкт з різних сторін. Основне світло має бути більш інтенсивним, а додаткові джерела (це можуть бути ліхтарики, LED-стрічки, гірлянди та навіть яскраві вітрини магазинів) — більш приглушені.


ДРУГИЙ КИТ: КОМПОЗИЦІЯЩо на цьому фото головне? Правильно, морозиво! ;) Отже будуємо кадр так, щоб найсмачніше було в центрі уваги. І зовсім не обов'язково в центрі знімку.


3 золотих правила композиції


Правило ⅓. Ділимо кадр на 3 рівні частини по вертикалі та по горизонталі. Об'єкти, на які ми хочемо звернути увагу, треба розташувати в місцях перетину ліній.

Правило діагоналей. Проводимо умовні діагональні лінії з верхнього правого кута до нижнього лівого. Спробуйте розташувати важливі деталі вздовж цих ліній, фото стане більш цікавим і динамічним.

Правило діагонального золотого перетину. Не вдаючись у складну математику, умовно розділіть кадр на секції за допомогою кількох діагоналей (як на прикладі). Найвдалішим буде фото, на якому основний об’єкт розміщений у відміченій секції.ТРЕТІЙ КИТ: ФОРМАТ

Формат визначає героя вашого фото. Перед тим як натиснути на кнопку, добре подумайте: про кого ця історія?Фотографуєте ріжок у руці? Поверніть камеру вертикально. Те саме стосується фото людини в повний зріст.

Горизонтальний формат вважається більш звичним для сприйняття, і його краще використовувати, якщо об'єкти розташовані вздовж однієї горизонтальної лінії. .

Квадрат — дуже статична форма, яка створює атмосферу спокою та стабільності. Такий формат ідеально підходить для натюрмортів.ПЕРЕХОДИМО ДО ОБРОБКИ

Тут і починається магія. Існує купа безкоштовних програм для обробки зображень. Усього кілька хвилин і смачна, креативна і майже професійна фотографія готова. Можна постити!

Нижче ми коротко розповідаємо про кращі, на нашу думку, фоторедактори. Їх можна завантажити безкоштовно і на Android і, на iOS.SNAPSEED

Величезний вибір інструментів для редагування, дизайну та будь-якої візуальної творчості.


ФІЧІ

Небанальний набір вбудованих шаблонів і фільтрів.

Мультиекспозиція з різними пресетами.

Можна виділити окрему точку або зону і застосувати до неї окремі налаштування (зробити темнішим фон, наприклад).


ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ

Інтерфейс. Звикнути можна, але хотілося б, щоб він був більш френдлі.

Окрім як у режимі мультиекспозиції, працювати з двома зображеннями одночасно не вийде.
VSCO

Дуже-дуже багато фільтрів + базовий, проте цілком повноцінний набір ручних налаштувань.


ФІЧІ

Корекція кольору обличчя одним рухом.

Кольорова корекція тіней і світлих зон.

Простий лаконічний інтерфейс.

ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ

Вибіркової корекції за світлом, тоном, кольором тощо.

Маленький вибір безкоштовних фільтрів.FACETUNE

Програма для ретуші, аналогічна до легендарного ефекту Liquify в «‎фотошопі». З її допомогою можна посунути, розширити або звузити певну ділянку на зображенні. Як приклад: звузити талію, збільшити губи, зробити світлішою шкіру.


ФІЧІ

Загалом, функція програми унікальна. В більшості фоторедакторів подібні можливості при обробці відсутні. Найголовніше тут — вміти вчасно зупинитися).

ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ

Алгоритми магічних змін працюють доволі грубо, тож більшість «‎покращень» будуть помітні оточуючим. ‎Як і в будь-якій справі, щоб навчитися робити круті знімки, треба тренуватися. Фотографуйте те, що вас надихає, експериментуйте та надихайте інших. Успіхів!

68 перегляд2 коментар

Останні пости

Дивитися всі